Şartlar & Koşullar

 

KULLANIM ŞARTLARI

www.denizlisatis.com'dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. 

www.denizlisatis.com'a üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

www.denizlisatis.com'da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca www.denizlisatis.com'da geçerlidir.

DenizliSatis, www.denizlisatis.com'da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

www.denizlisatis.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. www.denizlisatis.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği www.denizlisatis.com'a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

www.denizlisatis.com'da satışa sunduğu ürünün hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

www.denizlisatis.com yayında teknik nedenlerden dolayı (internet sevis sağlayıcıları, hosting vb.) oluşabilecek aksama veya kesintilerden sorumlu tutulamaz.

www.denizlisatis.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.